KURUMSAL

fiyat_avantajiRudina Tercüme Hizmetleri Ltd. Şti. sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış profesyonelleri bir araya getirerek kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve güven anlayışı üzerine kurulmuştur.Geliştirdiği teknoloji ve yazılımlarla kaliteli hizmet prensibini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Teknolojik altyapı, eğitimli, deneyimli ve profesyonel kadro, sistemli, kaliteli hizmet ve güven anlayışıyla çalışmayı sürdürerek sektörün en çok tercih edilen şirketi olmak, sürekli yenilikler yaparak sektörü ileriye taşımaktır.

kalitemizi_deneyinMİSYONUMUZ

Profesyonellikten ve ciddiyetten ödün vermeden, değerli müşterilerimizin bütün çeviri ihtiyaçlarını en yüksek kalitede ve eksiksiz olarak karşılayarak, müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Maliyetlerini en aza indirerek, zaman tasarrufu sağlayarak, rekabet güçlerini artırarak açılım yapmalarına ve zamanın bir adım ötesine geçmelerine çeviri hizmetleriyle katkıda bulunmaktır.

GİZLİLİK ANLAYIŞIMIZ kesintisiz_hizmet

%100 gizlilik ilkesi ile çalışan, Rudina Tercüme Hizmetleri müşteri bilgilerini başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde Rudina Tercüme Hizmetleri müşterilerin kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir